OD REDAKCJI

Drodzy Prenumeratorzy i Czytelnicy!

23/08/12 ks. Maciej K. Kubiak
Chcemy poinformować, że po konsultacjach z Wydawcą od 1 stycznia 2013 roku będziemy zmuszeni podnieść cenę naszego pisma. Z przyjemnością możemy też jednak powiadomić o specjalnej ofercie, którą przygotowaliśmy dla wszystkich obecnych i przyszłych prenumeratorów – wystarczy skutecznie zarekomendować prenumeratę „Biblioteki Kaznodziejskiej” drugiej osobie, by OTRZYMAĆ BEZPŁATNIE dla siebie i nowego prenumeratora DOWOLNĄ KSIĄŻKĘ LUB PŁYTĘ z minikatalogu dołączonego do tego numeru „Biblioteki Kaznodziejskiej”. Dodatkowo, wszyscy prenumeratorzy przez cały okres trwania prenumeraty mogą kupować książki i płyty ze wspomnianego minikatalogu z rabatem 25%.
 
 
 
Oprócz tego, wszystkim Czytelnikom zamawiającym lub przedłużającym prenumeratę naszego pisma gwarantujemy bardzo korzystną cenę – 120 zł za 6 PODWÓJNYCH NUMERÓW. Wykupienie prenumeraty przed końcem roku daje gwarancję stałej ceny – prenumeratorów nie będzie dotyczył wspomniany wyżej wzrost ceny pisma zaplanowany na styczeń 2013 roku, a spowodowany podniesieniem cen papieru, druku i usług pocztowych oraz wprowadzonym już ponad rok temu podatkiem VAT na czasopisma. Obowiązująca od stycznia 2013 roku cena „Biblioteki Kaznodziejskiej” to 35 zł/egz. w cenie detalicznej i 25 zł/egz. w prenumeracie (prenumerata roczna 150 zł; półroczna 75 zł).
Zapraszamy do lektury oraz skorzystania z naszych propozycji, a także prosimy o wszelkie sugestie, które pomogą nam spełnić oczekiwania naszych Czytelników!
Dzięki niej „Bibliotekę Kaznodziejską” będziesz otrzymywał regularnie, w specjalnej cenie i z bezpłatną wysyłką! Sprawdź, jakie dodatkowe korzyści przygotowaliśmy dla Prenumeratorów.