Polecamy
Nowi ewangelizatorzy dla nowej ewangelizacji
José H. Prado Flores
KSIĄŻKA
22,00 zł 5,00 zł

Rozważania tajemnic różańcowych dla dzieci

01/10/19 ks. Maciej K. Kubiak
Teksty nawiązują do adhortacji apostolskiej papieża Franciszka „Evangelii gaudium” (EG) oraz jego homilii i katechez z pierwszych miesięcy pontyfikatu. Każde rozważanie kończy się zachętą do modlitwy w konkretnej misyjnej intencji. W ten sposób dzieci włączają się w przeżywanie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego. Dopełnieniem tych rozważań jest projekt pomocy duszpasterskich, przygotowanych na październik 2019 roku przez Święty Wojciech Dom Medialny: „Różaniec paszportem do nieba”. Więcej informacji na www.swietywojciech.pl lub pod numerem telefonu 603 154 517.
01/10/19 ks. Grzegorz Świecarz
Ukoronowanie Matki Bożej na Królową nieba i ziemi - Maryja przebywa w niebie, ale to nie koniec Jej przywilejów. Została ona Królową nieba i ziemi. Jest Ona naszą przyjaciółką u Pana Boga i wyprasza nam potrzebne łaski. Tak jak św. Jan Paweł II tak i my zawierzajmy się Jej w naszym życiu. Matko Boża, ucz nas prawdziwej pobożności.
01/10/19 ks. Andrzej Ziółkowski CM
Znalezienie Pana Jezusa w świątyni - Dwunastoletni Jezus został w Jerozolimie. Maryja z Józefem bardzo się wystraszyli. Myśleli, że Go zgubili. Dlatego szukali Go aż trzy dni. On zaś siedział wśród dorosłych i rozmawiał z nimi na temat Pana Boga. Jako dzieci jesteśmy posłuszni naszym rodzicom. Potem, gdy już dorośniemy będziemy się nimi opiekować.