Polecamy
Franciszek dla mężczyzn
Markus Hofer
KSIĄŻKA
24,00 zł 20,40 zł

Co miesiąc - adoracje, nabożeństwa

05/03/20 ks. Maciej K. Kubiak
Zostań z nami, Panie Teksty nabożeństwa można wykorzystać podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwszy czwartek miesiąca lub w innym dniu marca. W tym miesiącu chcemy adorować Chrystusa, wydanego za nas na śmierć. W Wielkim Poście zbliżamy się do Chrystusa, umęczonego i ubiczowanego dla naszego zbawienia – adoracja jest okazją do uczczenia Jego Ciała.
03/04/20 ks. Maciej K. Kubiak
Pójdź za Mną Teksty nabożeństwa można wykorzystać podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwszy czwartek miesiąca lub w innym dniu kwietnia. W tym miesiącu chcemy adorować Chrystusa, obecnego w Najświętszym Sakramencie, który został wydany za nas na śmierć. Tegoroczny program duszpasterski koncentruje się na tajemnicy Eucharystii, która jest pamiątką Jego ofiary, złożonej na krzyżu. Pierwszy czwartek kwietnia (2 IV) przypada w dniu 15. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II a zarazem w roku 100. rocznicy jego urodzin, który przeżywamy jako Rok Papieski św. Jana Pawła II.
06/03/20 ks. Andrzej Ziółkowski CM
Ocenić siebie samego Trudno jest ocenić samego siebie. Zazwyczaj siebie „wybielamy”, bronimy przed wszelką negatywną oceną. Chyba to jest zrozumiałe, bo nikt z nas nie chce być gorszy od innych. Ponieważ Wielki Post trwa już dobrych kilka dni, to warto poskromić w sobie wszelkie złe uczucia.
06/03/20 Danuta Szelejewska
Pan pragnie mojego dobra Ez 37, 24-28; Mt 21, 33-46
03/04/20 ks. Andrzej Ziółkowski CM
Kamienie Trudna jest sztuka przekonywania w spornych kwestiach religijnych, politycznych, społecznych, filozoficznych czy głoszonych idei. Jeśli ktoś nie potrafi opanować swoich nerwów, to niech lepiej odejdzie na bok i niech sobie daruje uczestnictwo we wszelkich sporach, dyskusjach, rozwiązywaniu trudnych problemów.
03/04/20
Miłość jest najważniejsza Oz 14, 2-10; Mk 12, 28 b-34