„Biblioteka Kaznodziejska” na wrzesień i październik

Jest już w sprzedaży „Biblioteka Kaznodziejska” na wrzesień i październik. Wraz z nią zeszyt „Nabożeństwa październikowe”

Suplement „Nabożeństwa październikowe” – to krótkie czytanki na każdy dzień października, oparte na nauczaniu św. Jana Pawła II z Listu apostolskiego „Rosarium Virginis Mariae”, które można wykorzystać jako wprowadzenia do nabożeństw różańcowych w październiku. W zeszycie znajdziemy też rozważania tajemnic różańcowych dla dorosłych i dla dzieci.

Przykładowe czytanki można zobaczyć tutaj: Czwartek, 1 października: Zawitaj, Królowo Różańca świętego.
Rozważania tajemnic różańcowych są dostępne tutaj: Rozważania różańcowe dla dorosłych oraz Rozważania tajemnic różańcowych dla dzieci.
Zainteresowanych nabyciem „Biblioteki Kaznodziejskiej” 5/2020 wraz z suplementem „Nabożeństwa październikowe” odsyłamy do naszej księgarni internetowej lub do działu sprzedaży: 61 65 93 756.

suplement5.jpg
W „Bibliotece Kaznodziejskiej” na wrzesień i październik (5/2020) proponujemy m.in.:
- Homilie do dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkie niedziele oraz święta września i października
- Homilie okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży, nabożeństwa fatimskie (13 września i 13 października), święta Podwyższenie Krzyża Świętego (14 IX) i Świętego Stanisława Kostki (18 IX), wspomnienie NMP Różańcowej (6 X), Dzień Edukacji Narodowej (14 X), Dzień Papieski i rocznicę wyboru św. Jana Pawła II (16 X)
- materiały na adorację Najświętszego Sakramentu, które można wykorzystać w pierwszy czwartek miesiąca podczas tzw. „Godziny Świętej”, ale też przy każdej innej okazji
-  Homilie na pierwsze piątki miesiąca do dzieci i do dorosłych
- Spotkania wspólnoty różańcowej
- Omówienie papieskich intencji apostolstwa modlitwy oraz materiał do kazań z cyklu „Słuchając Franciszka”
- Rozważania na dni powszednie września i października
 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.