Błogosławionych Świąt Paschalnych!

Chrystus zmartwychwstał! Chciałbym, aby ta wieść dotarła do każdego domu, każdej rodziny, zwłaszcza tam, gdzie jest najwięcej cierpienia, do szpitali, do więzień… Chciałbym przede wszystkim, aby dotarła ona do wszystkich serc, bo tam Bóg pragnie zasiać tę Dobrą Nowinę: Jezus zmartwychwstał! (Franciszek).
„Chrystus zmartwychwstał! Chciałbym, aby ta wieść dotarła do każdego domu, każdej rodziny, zwłaszcza tam, gdzie jest najwięcej cierpienia, do szpitali, do więzień… Chciałbym przede wszystkim, aby dotarła ona do wszystkich serc, bo tam Bóg pragnie zasiać tę Dobrą Nowinę: Jezus zmartwychwstał, jest nadzieja dla Ciebie, nie jesteś już pod panowaniem grzechu, zła! Zwyciężyła miłość, zwyciężyło miłosierdzie” - mówił papież Fracniszek.
Napełnieni wielkanocną radością życzymy wszystkim Autorom, Współpracownikom i Czytelnikom „Biblioteki Kaznodziejskiej”, aby każdy z nas przyjął w swoim sercu radosną wieść o zmartwychwstaniu Chrystusa. Życzymy wiary w miłość, która jest silniejsza niż nienawiść, życzymy nadziei, która jest silniejsza niż śmierć!

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.