Na Wielki Post - dla dzieci i nie tylko

Krzyż przestrzenny 3D, który zbudują dzieci dzięki 6 planszom rozdawanym w parafii w piątki Wielkiego Postu na Drodze krzyżowej oraz pomocnik na Wielki Post pt. "40 dni z Bogiem" proponujemy duszpasterzom - prenumeratorom "Biblioteki Kaznodziejskiej" (i nie tylko).
Na tegoroczne nabożeństwa drogi krzyżowej, zdecydowaliśmy się na powrót do formuły przestrzennego krzyża. Na każdym nabożeństwie dzieci otrzymują jeden z elementów (kostkę do samodzielnego złożenia). Po 6 nabożeństwach będzie można ułożyć z nich krzyż.
Na jednej stronie znajduje się scena Ukrzyżowania, na drugiej – w nawiązaniu do roku duszpasterskiego – sceny łączące mękę Pańską z Eucharystią. Do montażu wystarczy tylko klej.
"Pomocnik wielkopostny. 40 dni z Bogiem" to praktyczna pomoc na Wielki Post dla dorosłych, którzy chcą świadomie przyżywać ten czas. Na każdy dzień przygotowany został cytat z Pisma Świętego, modlitwa i wielkopostna rada. Dodatkowo znajdują się wyjaśnienia znaków Wielkiego Postu oraz nawiązania do nauczania św. Jana Pawła II i Sługi Bożego, kard. Stefana Wyszyńskiego. A wszystko w krótkiej i zwięzłej formie. To idealne wsparcie w dobrym przeżyciu Wielkiego Postu.
Zamówienia: +48 603 154 517 lub olejnik@swietywojciech.pl
Więcej informacji: www.swietywojciech.pl

"40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny" na Wielki Post 2020 roku zobacz tutaj.