Niedziela z Owieczką – Dodruk!

Dziękujemy za skorzystanie z całorocznego projektu duszpasterskiego dla dzieci „Niedziela z Owieczką”. Miło nam poinformować, że pierwszy nakład został w całości sprzedany, a w chwili obecnej trwa dodruk.
Jesteśmy zaszczyceni, że „Niedziela z Owieczką” zyskała tak ogromne uznanie Księży w całej Polsce i nadal cieszy się zainteresowaniem!
Szczególnie zaś docenione zostały takie atuty jak:
  • Wiele możliwości wykorzystania projektu w parafii (wklejanie do zeszytu od religii, wycinanie, kolekcjonowanie i organizowanie konkursów).
  • Zadania dla dzieci o charakterze formacyjnym.
  • Najwyższa jakość wykonania.
  • Fantastyczne barwy oraz subtelne poczucie humoru.
  • Projekt sprawdza się również jako materiał do pracy w szkole, zwłaszcza z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
Wyjątkowa konstrukcja „Niedzieli z Owieczką” sprawia, że korzystanie z tych pomocy duszpasterskich  w parafii można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego.
Nadal można skorzystać z projektu!
Zamówienia: mielewska@swietywojciech.pl
tel. +48 61 659 37 59
www.swietywojciech.pl
Jednocześnie informujemy o możliwości składania zamówienia na pomoce duszpasterskie dla dzieci na nabożeństwa różańcowe, zatytułowane: "Albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Z różańcem odkrywamy tajemnice miłosierdzia". Szczegóły TUTAJ i TUTAJ.
 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.