"Niedziela z Owieczką". Sezon 3

Po wakacyjnej przerwie - już po raz trzeci - powraca "Niedziela z Owieczką". Owieczka Magda podbiła serca prawie 20 tys. dzieci w całej Polsce! W tym roku również chce pomóc duszpasterzom prowadzić dzieci do Jezusa!
Już wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. W wielu polskich parafiach powrócą niedzielne msze święte z udziałem dzieci. Od 2 września do wielu parafii powróci również Owieczka Magda. Już po raz trzeci dzieci uczestniczące w niedzielnych mszach świętych będą mogły zebrać komplet kart z obrazkami ilustrującymi niedzielną ewagelię i zadaniami do wykonania w tygodniu. Nowośćią tego roku jest "Owczarnia" - kolorowe pudełko, w którym można gromadzić karty. Uzupełnieniem projektu - dla duszpasterzy - są homilie do dzieci, przygotowane specjalnie do tego projektu na każdą niedzielę roku szkolnego, baner z obrazami do wykorzystania podczas homilii, plakaty do gabloty oraz szereg niespodzianek, które można wykorzystać, jako nagrody dla dzieci (pluszowe zabawki, obrazki Owieczki Magdy z folii samoprzylepnej, przypinki).
 

Więcej informacji oraz możliwość zamówienia kart z obrazkami: www.swietywojciech.pl lub telefonicznie: 603 154 517 oraz 61 659 37 56.


Owca-2018_karty.jpg


Nowością w tym roku jest "Owczarnia"! Ze specjalnie przygotowanej planszy A3 dzieci wycinają i budują "Owczarnię", w której mogą gromadzić karty, rozdawane w parafii po niedzielnej mszy świętej:

OWCA-2018_pude-ko.jpgDuszpasterzom polecamy również baner z oknem na obrazy w formacie A3:

OWCA-2018_banner.jpg

Niedziela-z-Owieczka.jpg

 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.