„Niedziela z Owieczką” na nowy rok szkolny

Jest już dostępna kolejna edycja projektu pomocy duszpasterskich na msze święte z udziałem dzieci „Niedziela z Owieczką” na rok szkolny 2020/2021.
W zestawie jest 45 kart na wszystkie niedziele i uroczystości od września do czerwca (każdy komplet to 10 zestawów dla 10 dzieci w cenie 50 zł). Ilustracje na każdej karcie – zaprojektowane jak w latach ubiegłych przez Magdalenę Starzec – nawiązują do treści niedzielnej czy świątecznej liturgii słowa. Obok ilustracji umieszczono cytat z Ewangelii oraz kupon z zadaniem konkursowym.
Projekt można również wykorzystać jako pomoc katechetyczną dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Proponujemy również szkice homilii na wszystkie niedziele roku szkolnego, nawiązujące tematycznie do ilustracji umieszczonych na kartach dla dzieci. Autorem homilii – jak w ubiegłym roku – jest ks. Łukasz Bąbelek.

Zainteresowane parafie mogą nabyć również baner z zestawem plakatów, który idealnie sprawdzi się podczas homilii. Obrazek na plakacie (w formacie A3) jest identyczny z tym, który dzieci otrzymają po zakończeniu niedzielnej mszy świetej.
 Niedziela-z-Owieczka-roll-up.jpg
W tym roku przygotowaliśmy również obrazek kolędowy, który nawiązuje graficznie do projektu „Niedziela z Owieczką”, Na obrazku jest zaproszenie do udziału w niedzielnej mszy świętej i miejsce, gdzie można wpisać godzinę tej mszy.
Więcej informacji na stronie internetowej Święty Wojciech Dom Medialny.
 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.