Październik z RÓŻAŃCEM!

Różaniec dla dzieci i dla dorosłych! Już wkrótce materiały duszpasterskie na nabożeństwa październikowe z udziałem dzieci, a w najnowszej "Bibliotece Kaznodziejskiej" czytania-rozważania dla dzieci i dla dorosłych.
„Biblioteka Kaznodziejska” 5/2016 (w sprzedaży od końca sierpnia) proponuje Czytania na październik na nabożeństwa różańcowe dla rodziców i dla dzieci.
Trwa Rok Święty Miłosierdzia, ks. Kazimierz Kubat SDS – misjonarz, salwatorianin, współpracujący z wieloma wydawnictwami homiletycznymi – w krótkich rozważaniach dla dorosłych pokazuje jak doświadczyć miłosierdzia Pana Boga w sakramencie spowiedzi. Czym jest sakrament pojednania, jak z niego korzystać i jak się do niego przygotować – odpowiedzi na te pytania w tekstach przygotowanych specjalnie na tegoroczne nabożeństwa różańcowe.
Dla dzieci przygotowaliśmy projekt duszpasterski (obrazki dla dziecka, ilustrujące kolejne tajemnice różańcowe z „perspektywy” miłosierdzia), którego część stanowią krótkie rozważania dla dzieci, napisane przez ks. Andrzeja Ziółkowskiego CM, misjonarza, znanego i cenionego rekolekcjonistę, wykładowcę homiletyki. Obrazki uzupełniane tekstami pomogą zrozumieć dzieciom modlącym się na nabożeństwach różańcowych, jak mogą czynić miłosierdzie.
 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.