Pomoce duszpasterskie na nabożeństwa drogi krzyżowej

„Z Jezusem w drodze” - na Wielki Post 2018 proponujemy duszpasterzom książeczkę w kształcie harmonijki z krótkimi rozważaniami każdej stacji oraz 6 naklejek, przedstawiających osoby napotkane przez Pana Jezusa na 6 kolejnych piątków Wielkiego Postu.
Podczas tegorocznych nabożeństw drogi krzyżowej dzieci poznają postaci towarzyszące Panu Jezusowi podczas Jego drogi na Golgotę: Piłata, Maryję, św. Weronikę, Szymona z Cyreny, płaczące niewiasty oraz Józefa z Arymatei. 
Dziecko otrzymuje książeczkę w kształcie harmonijki prezentującą stacje drogi krzyżowej, przy każdej z nich krótkie rozważanie oraz 6 naklejek, przedstawiających osoby napotkane przez Pana Jezusa. Książeczka po zakończonym okresie Wielkiego Postu może służyć do dalszego praktykowania przez dzieci tych nabożeństw.
Komplet zawiera 10 zestawów dla dzieci - cena: 25,00 zł (cena książeczki i 6 naklejek dla jednego dziecka 2,50 zł).
Proponujemy również plakat zapraszający do udziału w nabożeństwie - z możliwością wpisania godziny nabożenstwa dla dzieci i dla dorosłych.
Więcej informacji - ZAMÓWIENIA

Materiały dodatkowe:
Zestaw dla parafii: baner – dekoracja kościoła (cena: 80,00 zł) oraz stelaż (50,00 zł).
Biblioteka Kaznodziejska nr 1/2018 zawierająca rozważania na nabożeństwa z udziałem dzieci oraz dorosłych (cena 35,00 zł lub w prenumeracie rocznej 25,00 zł za 1 numer - 150 zł za rok).

droga-krzyzowa-2018_wizualizacja.jpg
Free-X-Stand-Banner-Mockup.jpg

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.