Uwaga! Prenumeratorzy!

Uprzejmie informujemy, że wysyłka "Biblioteki Kaznodziejskiej" 1/2021 za pobraniem odbędzie się w dniach 12-13.01.2021 roku.
Uprzejmie informujemy, że wysyłka "Biblioteki Kaznodziejskiej" 1/2021 za pobraniem odbędzie się w dniach 12-13.01.2021 roku. Cały czas w Panelu klienta jest dostępna wersja .doc (Word) dla Prenumeratorów! Jeśli pojawi się problem z pobraniem pliku, prosimy o e-mail: bkaznodziejska@swietywojciech.pl

W „Bibliotece Kaznodziejskiej” na styczeń i luty (1/2021) proponujemy m.in.:

- Homilie do dorosłych, młodzieży i dzieci oraz modlitwy wiernych wraz z wprowadzeniem do mszy na wszystkie niedziele oraz święta stycznia i lutego – od uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (1 I) do 2. niedzieli Wielkiego Postu (28 II)

- Homilie okolicznościowe na Ofiarowanie Pańskie (2 II), wspomnienie NMP z Lourdes, czyli Światowy Dzień Chorego (11 II)
- Kazania pasyjne śp. ks. Artura Filipiaka oraz ks. Macieja K. Kubiaka, redaktora naczelnego „Biblioteki Kaznodziejskiej”

- materiały na adorację Najświętszego Sakramentu, które można wykorzystać w pierwszy czwartek miesiąca podczas tzw. „Godziny świętej”, albo w innym dniu

-  Homilie na pierwsze piątki miesiąca do dzieci i do dorosłych oraz konferencje na spotkania wspólnoty różańcowej

- Omówienie papieskich intencji apostolstwa modlitwy na styczeń i luty oraz materiały do homilii/konferencji/katechezy dla dorosłych z cyklu „Słuchając Franciszka”, przygotowane przez ks. Pawła Szpyrkę SJ

- Rozważania na dni powszednie stycznia i lutego

UWAGA!!!
Do „Biblioteki Kaznodziejskiej” 1/2021 dołączyliśmy osobny zeszyt (80 stron) z rozważaniami drogi krzyżowej dla dorosłych (9 rozważań) i dla dzieci (7 rozważań)!
 
E-WYDANIE
Do otwarcia zakupionych plików (epub i mobi) niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.
 
Jest też możliwość nabycia wersji elektronicznej lub drukowanej z dostępem do wersji elektronicznej.
 

 

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.