„W mocy Bożego Ducha”. Roraty dla dzieci 2018

Podczas tegorocznych rorat, zgodnie z hasłem Roku Duszpasterskiego, pragniemy przybliżyć dzieciom dary i owoce Ducha Świętego. Atrakcyjna formuła łańcucha choinkowego, który po zakończeniu rorat może ozdobić jedną z choinek w kościele, tzw. choinkę dzieci.
Komplet dla 1 dziecka składa się z 16 kart  formatu A6. Na każdej karcie znajdują się 3 ogniwa do samodzielnego wycięcia i sklejenia. Na jednym ogniwie znajduje się symbol i opis daru lub owocu Ducha Świętego, dwa pozostałe to kolorowe łączniki łańcucha. Długość całego łańcucha po złożeniu: ok. 160 cm.
W zestawie dla parafii znajduje się baner o wymiarach 60 x 160 cm z kieszenią na plakat oraz zestaw plakatów formatu A3 (16 szt.) symbolizujących dary i owoce Ducha Świętego. Opcjonalnie można zakupić stelaż do banneru.
Projekt obejmuje również szkice homilii (opublikowane w bieżącym numerze „Biblioteki Kaznodziejskiej” autorstwa ks. Łukasza Bąbelka): historia Anioła-ogrodnik Bazylego, który przybliży dzieciom poszczególne dary i owoce Ducha Świętego.
Do każdego zamówienia dołączamy 2 plakaty informacyjne o godzinie rorat.
Szczegółowe informacje na https://roraty.swietywojciech.pl/
Karty dla dzieci, na których umieszczono poszczególne elementy łańcucha:
adwent_lancuch_wizualizacja.jpg

adwent_lancuch_wizualizacja_2.jpgAdwent2-mocup-1.jpg

plakaty-do-parafii_Adwent.jpg

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące homilie.