Regulamin

I. Postanowienia ogólne

Sklep internetowy działający pod adresem www.swietywojciech.pl prowadzony jest przez:
Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o.
Ul. Chartowo 5
61-245 Poznań
Wpisaną do rejestru przez:
Sąd Rejonowy w Poznaniu Wydział Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000095729, NIP: 778-00-21-204, Regon: 632019444, Wysokość kapitału zakładowego: 200,000,00 zł

II. Warunki sprzedaży, realizacja zamówień

 1. Sklep internetowy pod adresem www.swietywojciech.pl oferuje sprzedaż książek za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Stroną umów zawieranych w związku ze sprzedażą w sklepie internetowym może być osoba fizyczna wyłącznie pełnoletnia, osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
 3. Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.swietywojciech.pl lub telefonicznie pod numerem +48 61 659 37 55.
 4. W przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem strony internetowej, Klient za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaje powiadomiony o jego przyjęciu (chwila zawarcia umowy sprzedaży).
 5. Sklep rozpoczyna realizację zamówienia:
  - w przypadku płatności gotówką przy odbiorze - w chwili złożenia przez Klienta zamówienia,
  - w przypadku płatności kartą lub , wpłaty na konto - w chwili zaksięgowania wpłaty
  - w przypadku wpłaty za pomocą serwisu przelewy24 lub serwisu PayPal– w chwili autoryzacji
 6. Klient ma możliwość wprowadzania zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT.
 7. Zamówienie zostaje uznane za zrealizowane (umowa sprzedaży za wykonaną) w chwili dostarczenia wszystkich zamówionych towarów do klienta.
 8. Do każdego zamówienia, w momencie skompletowania wszystkich zamówionych produktów, wystawiana jest faktura VAT.
 9. Jeśli złożone przez Klienta zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane z uwagi na niedostępność określonego towaru, Klient zostanie o tym fakcie poinformowany:
  - wraz ze wskazaniem terminu dostawy towaru niedostępnego; w takim przypadku zamówienie jest ważne, a jedynie czas jego realizacji ulega zmianie; a jeżeli realizacja zamówienia w ogóle nie jest możliwa z przyczyn od sklepu niezależnych, Klient może złożyć zamówienie na inny towar z oferty sklepu lub otrzymać zwrot kwoty z tytułu ceny, jeśli kwota taka została przez niego uiszczona.

III. Ceny

 1. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.swietywojciech.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
 2. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 3. Koszty dostawy są uzależnione od wybranego przez klienta sposobu dostawy oraz państwa, do którego przesyłka jest realizowana.

IV. Warunki dostawy towaru

 1. Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, przy czym Klient sam wybiera sposób dostawy po zapoznaniu się z kosztami, jakie wiążą się z dostawą określonego rodzaju.
 2. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta uzależniony jest od sposobu dostawy (Poczta Polska - przesyłka priorytetowa: do 3 dni roboczych; firma kurierska: 2 dni robocze).
 3. Szczegółowe warunki wysyłki towarów uregulowane zostały w Regulaminach odpowiednio Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, która dostawę realizuje.
 4. Sklep akceptuje następujące formy płatności za sprzedany towar:
  - gotówką przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier,
  - kartą, za pomocą serwisu Przelewy24 lub przelewem bankowym.
 5. Wysyłka towaru w tej chwili nie jest możliwa, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.